Haber

Ölüm Vadisi’nde Isıya Bağlı İkinci Ölüm

18 Temmuz’da ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki Death Valley National Park’ta hava sıcaklığı 49.4 dereceye yükseldiğinde 71 yaşındaki Steve Curry, grupların tüm müdahalelerine rağmen yere yığılarak hayatını kaybetti. Curry’nin ölüm nedeni henüz belirlenmedi, ancak yetkililer ısının bir faktör olduğuna inanıyor.

Death Valley National Park’tan yapılan yazılı açıklamaya göre, Los Angeles’ın Sunland bölgesinde yaşayan 71 yaşındaki Steve Curry, 18 Temmuz’da hava sıcaklığının 49.4 dereceye yükseldiği sırada milli parktaki Golden Canyon patikasındaki tuvaletin yanına yığıldı. Curry’nin yerde olduğunu fark eden diğer ziyaretçiler, yerel saatle 15.40 sıralarında acil servisi aradı ancak olay yerine gelen ekiplerin tüm çabalarına rağmen Curry hayatını kaybetti.

“ÖLÜM VADİSİNDE BU YAZ SICAKLIK NEDENİYLE İKİNCİ VAKA”

“Inyo İlçe Doktoru artık insanın ölümünün nedenini belirlemedi. Ancak Park Rangers’ın sıcaklığın bir faktör olduğundan şüphelenmedi. Fursace Creek yakınlarındaki resmi sıcaklık, ölümü sırasında 49.4 c) idi. Muhtemelen daha yüksekti. Muhtemelen daha yüksekti, Canyon Wall’lar Valley’in ikinci ölümü nedeniyle ölümden dolayı, ölümcül bir şekilde ölümcül olduğu için, ölümcül bir şekilde ölümcül bir şekilde,” Bu, “Bu ölümden dolayı,” bu, “bu,” bu türden, “bu,” bu kadar sıcaklıktan dolayı, “bu,” bu, “bu kadar sıcaktı. dedi. Açıklamada, “Bu yıl 28 gün boyunca 110 F’yi (43,3 C) aşan sıcaklıklar oldu” dedi.

golyakahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu