Yaşam

Burası Yanıyor: K-Pop Grubu Le Sserafim’in Müzik Videosuna Overwatch 2 Kızı da Katıldı

Tüm dünyayı saran K-Pop çılgınlığı oyun dünyasına da sıçradı! Müziği geniş çapta yayılan ve Antifragile ile TikTok’u domine eden K-Pop grubu Le Sserafim’in klibinde yer alan Overwatch 2 kızları, hem grubun oyuncuları hem de hayranları için tatlı bir sürpriz yaptı.

K-Pop hayranları aslında onları iyi tanıyor ama bilmeyenler için Le Sserafim’i biraz anlatalım.

2022 yılında ilk EP’leri Fearless ile çıkış yapan grup, kısa sürede büyük bir popülerliğe ulaştı. BTS’in de içinde bulunduğu Hybe Corporation’ın kanatları altında yer alan grup, Yılın Yeni Sanatçısı ödülleri başta olmak üzere birçok başarıya imza attı.

Grup yakın zamanda son şarkıları Perfect Night’ı yayınladı.

YouTube’da sadece 3 günde 12 milyondan fazla dinlenen müzik videosuyla sadece K-Pop hayranlarının değil oyunseverlerin de ilgisini çekmeyi başardı.

Klipte Le Sserafim’e Overwatch 2’nin kızları da eşlik etti!

D.Va, Tracer, Brigitte ve Kiriko ile birlikte Sombra’yı kötü adamımız olarak izlediğimiz klipte, kızlarımızın grubun konserine gitmek için yeteneklerinden çok yardım aldıkları anları izliyoruz.

Le Sserafim ve Overwatch 2 iş birliği kapsamında hayata geçirilecek daha birçok proje var.

Blizzard’dan yapılan açıklamaya göre oyuna Le Sserafim’den ilham alan bir oyun modunun yanı sıra karakterler için gruptan ilham alan kostümler de eklenecek. Ayrıca grup, 4 Kasım’da BlizzCon’da yeni teklileri Perfect Night’ın da yer alacağı özel bir performans sergileyecek.

Le Sserafim konserine hazırlanan Overwatch 2 kızlarının maceralarına ve grubun yeni klibine göz atmak isterseniz sizi buraya alalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu